What you do today, you do for tomorrow.

Tato stránka obsahuje materiály týkající se nezdravého hubnutí.
Nikoho k tomu nenabádám.

Stereotyp ... No bitches!

27. února 2014 v 22:44 | Carol
Ahoj lidi.:)

Pro začátek mého velmi poučného a čtivého (ironie:3) článku vám chci říct, že mé krásné, pesimistické já se asi pomalu, ale jistě vrací.. Nic jiného mi totiž nezbývá, moc optimistických věcí se mi za poslední dobu nestalo ..
U váhy to není tak , že by letěla nahoru, ale poslední dobou žeru jako prase.. pořád mám chuť.. je to špatný , hodně.. proto musím pořád někde lítat, abych se nenudila, jelikož z nudy plyne chuť žrát.. Proto bych taky měla co nejvíc pít.. Asi začnu každý den , když večer přijdu z venku pít litr vody s citrónem a pak teprve "dělat večeři" (kterou bych už si samozřejmě nedala..) ..


S majne girlfriend je to pohoda, jen se mi trošku zdá, že už to není to krásný, kouzelný, co to bylo ze začátku.. Nevím, asi to každý vztah má takhle, že první 3-4 týdny to je krása, motýlci, poníci, hvězdičky, měsíčky a potom bum a to kouzlo zmizí.. Jsme spolu měsíc a 3 dny.. Což je zatím docela krátká doba, ale nestěžuju si, jsem šťastná, protože ona je perferktní :3 Ona je taky jeden z hlavních důvodů, proč chci ze sebe tu tunu sádla sundat, nechci, aby se za mě musela stydět a i když mi pořád říká opak, já vím, že v duchu si 100% musí říkat, že jsem min. při těle. ;) Takže zhubnout musím hned z několika důvodůů..
Ostatní věci jsou tak nějak při normálu, pozitivní věc, že se mi lepší známky:3 Negativní věc, že se kámoška, se kterou se bavím od 6. třídy stěhuje nějak 200km od Mostu, což není ani trochu dobrá zpráva, vzhledem k tomu, že jsme jeden čas byli nejlepší kámošky a i teď jsme hodně dobré kámošky!!:( Je to špatný, hodně špatný.. jelikož její rodiče jí ani nenechají dokončit základku tady a to máme poslední 4 měsíce v 9. třídě a ona je po devíti letech tady v Mostě dokončí někde tam ve Chrudimské prdeli (neurazte se někdo, kdo tam bydlí:D).. Jen mě to sere, že na tuhle školu chodí od 1. třídy a ty poslední 4 měsíce v 9. třídě dokončí někde jinde..:( Sere mě to, ani nevíte jak..!..

Já si říkala, jak dlouho mi ten optimismus vydrží .. 3 měsíce.. musím si zatleskat, ale teď si ke mně zpátky vybojoval cestu můj sladce hořký pesimismus s velkou dávkou sarkasmu..<3 Welcome back..


Zítra zkusím mléčnou dietu, ale ne jakože i mléčné produkty, prostě vyzkouším celý den jen pít mléko a nic nejíst, mohlo by to vyjít, uvidím.. Akorát nevím, jak oběd, jelikož babča bude asi u nás a ta ho do mě vždycky rve-___- Takže bych to ututlala na 1. jídlo za den a to oběd-,- :)

Zatím se mějte krásky :*
Carol:*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu?

Ano

Komentáře

1 *Cary* *Cary* | Web | 27. ledna 2015 v 16:23 | Reagovat

Nj, taky bych se sebou měla konečně začít něco dělat. Snažím se držet různý diety, ale když mám pak hlad a vidím něco dobrýho, tak se prostě neudržím. Od zítřka ale začínám se svým Novoročním předsevzetím (sice trošku pozdějc..), že budu pravidelě civičit Jillian a žrát minimálně. Nemáš nějaký tip, jak snížit chuť k Jídlu?
Jinak máš moc pěkný blog! ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama