What you do today, you do for tomorrow.

Tato stránka obsahuje materiály týkající se nezdravého hubnutí.
Nikoho k tomu nenabádám.

Duben 2014

26. 04. 2014

26. dubna 2014 v 12:07 | Trixx |  Deníček Trixx
Ahojte krásky,

už to bude měsíc, co mám hody... že žeru všechno, co můžu.. skrz ten můj problém, který se tímhle zlepšil ale já tím hrozně trpním, když vidím, jak kynu.. Počátkem května zavedu do jídelníčku ohodně víc ovoce a zeleniny a budu dodržovat cvičení, které jsem teď docela aj flákala.. Na váhu jsem radši dlouho nestoupla, ještě bych se nesnášela víc.
Včera se mi stěhovalo piáno -> takže už je doma ^^ akorát musíme pozvat ladiče, protože to se nedá skoro ani poslouchat :D
Blogu se furt nevěnuju a nejspíš ještě nějakej čas nebudu, ale slibuji, že to v květnu napravím :))20.4.2014

20. dubna 2014 v 21:15 | Carol
Ahooj, po dlouhé odmlce se vracím :-) Snad budu přidávat čím dál víc, už dál nesnesu pohled na své tělo, je to traumatizující ...

Ráno: nič
Dopoledne: nič
Oběd: polívka (ale to byl jen vývar asi se třemi mini kousky masa, takže:D)
Odpoledne: nič
Večer: po brutální hádce s rodiči opět nič

Pohyb: min. 5 kilometrů chůze
Pití: vodka, pivo, víno, cola, voda
Cigarety: nespočet

Inu, není to zrovna nejlepší, ale dá se:)


Carol:*

OH MY GOD

16. dubna 2014 v 22:11 | Trixx |  Deníček Trixx
Hrůza. Děs a Hrůza.
Nevím, u čeho začít. Blogu se nevěnuju a nejspíš ještě věnovat nebudu, nechce se mi. žeru jak prase, necvičím s kynu světelnou rychlostí. Dneska jsem si rozdělala čokoládu a co mi na to asi řekla mooje matka? že ji nemám ani otvírat, že už tak mám velkou prdel... FAJN, ty se kurwa budeš divit, až skončím v nemocnici s diagnózou mentální anorexie. Doufám že tě to bude bolet, že tě to bude mrzet a budeš toho litovat! Ale to by mě nejřív musela vyslyšet ana, která se nijak nehlásí.. Počkám na konec dubna a zase začnu.. zdravotní problémy zmizely ale radši ještě tomu dám chvilku..
Tento týden jsem se poprvé vykousla s holkou - kamarádkou.. úplně mě to zaskočilo, nevěděla jsem, co si o tom myslet, furt jsem na to myslela, jak to bylo příjemný a tak.. ale je to kamarádka prostě O.o no nic, beztak to tu nikoho nezajímá..
Dneska bylo poslední zvonění a my, malí vychcánci, jsme se zamkli na praxi :D :D takže jsem domů přišla voňavá a nepočmáraná.. Odpoledne jsem byla po dlouhé době s kamarádem venku ale nic zvláštního.. :) Matka mě nasrala 2x.. ta čokoláda a ještě něco, co není podstatný. Cítíla jsem se asi takhle:


'' chci všechno, co jsem dneska snědla vyzvracet
chci hladovět tak dlouho, dokud neomdlím
chci se pořezat tak, že pode mnou bude louže krve
chci se vyspat s kýmkoliv, ať už to bude bolet nebo ne
ale hlavně chci, aby tady tohohle všeho matka litovala..
jdu na intr, nevydržím s ní bydlet v tak malým domě ''

Proti pravidlům?

11. dubna 2014 v 17:36 | Trixx |  Deníček Trixx
Ahoj květinky,
omlouvám se, že se moc nestarám o blog, ale určitě to každá zažila :) Nicméně mám na vás všechny otázku.. Je ''proti pravidlům'' si začínat se zadaným klukem? Totiž, mě se začal líbit jeden čtvrťák od nás ale je zadaný a myslím že už né na dlouho, protože ta jeho holka je - jak by řekla kámoška - totální hydra a navíc je ze stejné školy, jako my. Dneska se třeba hádali, že prý on ji nevěnoval dostatek pozornosti o velké přestávce -.- nepochopím, jak s ní mohl vydržet až do teď -.- Má nějaká z vás zkušenosti s tímhle? Poprosím o zanechání komentáře ať už budete mít jakýkoliv názor :)
Btw: nějak si začínám všímat, že lidi jsou jacísi otevření co se týče sexu :D Take zvláštní pro mě, nikdy jsem to takhle nepostřehla :DDREAMS

5. dubna 2014 v 14:47 | Trixx |  Deníček Trixx
Udělala jsem si malý seznam toho, co chci.. Jelikož jsem možná jediná na celým světě, co nemá sen, nic, za čím bych mohla jít, pro co žít (jo, jsem divná, opravdu žádnej sen nemám) tak mám takový malý sny, maličkosti, co by mi udělaly radost, a to pokládám za můj sen. Je to praštěný :D vím, ale co mám jinýho dělat taky..
tu je 10 věcí pro začátek :))

1. Chodit do Starbucks / pít Starbucks kávu


04. 04. 2014

4. dubna 2014 v 17:13 | Trixx |  Deníček Trixx
Ahoj krásky,
Dneska jsem o5 vstávala v 5 kvůli praxi.. Udělala jsem sobě a kamarádce opět salát a nasnídala se. V učebně nebyl žádný volný počítač, tak jsem se o něj dělila s kamarádkou.. Během praxe jsem přečetla pěkný kus knížky (110stran). Od vlaku jsem šla zase pěšky domů, 3,5km za 32minut! můj rekord! :D Doma jsem si udělala oběd, sbalila se a jela k tátovi. Doma kupodivu nikdo nebyl, tak jsem si zacvičila v obýváku kickbox workout, naneštěstí se objevil bratr, když jsem byla přesně v půlce, tak jsem přestala.. Potom odešel, ale to už jsem improvizovala, načež si myslím, že to vyfáno stejně množství energie, jako u druhé půlky workout kickboxu :)
V poslední době mě hrozně nadchl pohyb :) Celou praxi jsem se těšila na to, až půjdu pěšky domů.. A to je co říct! Já pohyb nesnášela - běh, cvičení, sport (kromě voleyballu) Takže myslím, že velký pokrok :)

jídelníček:

03. 04. 2014

3. dubna 2014 v 19:29 | Trixx |  Deníček Trixx
Zdravím vespolek,
Dneska jsme místo praxe měli exkurzi, takže 2,5hodiny furt na nohách.. Ale zase jsem si přispala a byla brzo doma :) Ještě potom jsme s naší ''partou'' šly do šantovky (obchodní centrum v OL) a odtamtud zase pěšky na nádraží :) od vlaku jsem šla zase pěšky a pak se doma 25min opalovala ^^
Počínaje dneškem jsem se rozhodla začít jíst ''normálně'' skrz ten problém, který jsem rozebrala v minulým článku. Stanovila jsem si 2 týdny ''normálního'' jídelníčku bez projímadel a počítání kalorií (zbytečně mě ty čísla deptají), tak doufám, že to vydržím.. Jestli jsem začala dobře, posuďte sami :)

jídelníček:


01. 04. 2014, 02. 04. 2014

2. dubna 2014 v 21:21 | Trixx |  Deníček Trixx
Ahojte,

uterý nebylo zas tak hrozný, dostala jsem 2 ze čtvrtletky a za 1 z chemie ^^ a měla jsem na svačinu jablko a tzatziki bez jogurtu s nakrájenou rukolou - ŠPATNÝ nápad :D, na oběd jsem měla kousek smaženýho karbanátku a trošku brambor, večer jsem měla křidýlko s rýží a kukuřicí, okurkový salát :3 mňam.. ve vlaku jsem chytla takovy střední křeče do břicha kvůli fenolaxu ale pohoda.. ještě jsem byla v hudebce a pak jela domů. Odpoledne jsem byla na 4km procházce a večer jsem na doporučení blogerky Andys Lust zkusila cardio workout Kickbox od Jillian Michaels.. a bavilo mě to! :D to budu dělat častěji!


Konce března

1. dubna 2014 v 0:08 | Trixx |  Deníček Trixx
Zdravím,

o víkendu ani nemluvně.. Všichni ví, jak to asi dopadlo ohledně jídla.. V pondělí jsem si připravila svačiny a snídala (!!), nicméně v ten den jsme s kamarádkou oslavovali její 16. narozeniny (které má ve středu :D) a měla kupony do McDonald's.. takže to doufám taky všichni ví, jak to dopadlo. Daly jsme si McFlurry s kitkat a pomerančovej džus, během dne jsem ještě do sebe dala 3 kousky pizzy.. Děs fakt že jo.. Nesnáším se za to, přemýšlela jsem nad miou, ale když jsem přišla domů (šla jsem od vlaku pěsky - 3,5km - 148kcal), doma byla už mamka, takže to mi nevyšlo. Dala jsem si fenolax.

(nahoře- snídaně)